Be!wspierać kobiety w przejściu przez raka piersi! Be!pink

Nazywam się pink. Be!pink

Różowy kolor symbolizuje kobiecość, jest też swego rodzaju manifestem oznaczającym solidarność ze wszystkimi, którzy przechodzą przez raka. Cały miesiąc październik stoi pod znakiem raka piersi i akcji związanych z tą chorobą. Specjalnie na tę okazję przygotowałam limitowaną kolekcję koszulek Be!pink, z których 30%  dochodu zostanie przeznaczony na fundację Rak’n’roll.


Be!pink w hołdzie dla kobiecej siły ?
Be! bo jesteś piękną i odważną kobietą niezależnie od okoliczności!!!
Be Strong! bo jesteś silna
Be Sexy! bo to nie piersi, tyłek i loki określają Twoją kobiecość ale Twój umysł
Be Flexy! bo potrafisz

Dziewczyny badajcie się regularnie, zaufajcie profilaktyce i pamiętajcie o roli, jaką odgrywa zdrowy stylu życia, ruch i pozytywne myślenie w zapobieganiu nowotworom. Uśmiechajcie się każdego dnia. Łapcie chwile. Realizujcie swoje pasje. Bierzcie życie za rogi. Wspierajcie inne kobiety, by myślały o sobie i swoim zdrowiu. Be! szczęśliwe dla siebie, swoich facetów, dzieci, przyjaciół.
Wspierajcie fundację, kobiety i ich najbliższych. Nie bójcie się rozmawiać, pytać, być.

Kilka lat temu stworzyłam program “Fajnie mieć cycki”, dzięki któremu poznajemy niezwykłe kobiety i ich wzruszające historie. Są z nami, bo w porę się odważyły. Dziś są szczęśliwe, pewne siebie, realizują swoje marzenia. W tym roku w październiku kolejne spotkanie z kobietami o niesamowitej sile, odwadze i kobiecości.

Koszulki Be!pink możecie zamawiać tutaj i wspierać fundację, która pomaga kobietom w przejściu przez raka piersi oraz poprzez sklep internetowy.

mb!

fot.@zyciewgranicie Renata Pietrzyk