36606378_2034229739929503_1711698708321533952_n
30952714_1950037141682097_1261506278_o
BE!
be!

Trenuję z kobietami i wiem o nich prawie wszystko.

Codziennie z nimi rozmawiam. Żartujemy, wygłupiamy się, mamy swój własny kod. Poruszamy łatwe i trudne tematy. Rozmawiamy o życiu, dzieciach, rozwoju, podróżach, marzeniach. O kompleksach, braku pewności siebie. Wiem, jak smakują łzy bólu, rozczarowań, radości i szczęścia. Znam te smaki. Wspieram i motywuję. Zachęcam do aktywności, odkrywania pasji, kobiecości i spełniania marzeń. Do noszenia sukienek, szpilek, odkrywania dekoltów niezależnie od tego czy masz rozmiar 36, 42 czy 48. Do bycia KOBIETĄ!

Bądź kim tylko zechcesz!
Bądź kimś, kim zawsze chciałaś być.
Bądź sobą!

pencil

To mam dla Ciebie…

Be!shirt

Podkoszulki i linia  produktów powstały z myślą o kobietach i dla kobiet,  które odkrywają siebie i swoje pasje. Są odważne i pewne siebie. Znają swoje atuty.  Nie walczą już ze sobą. Nie walczą o to, żeby za wszelką cenę podobać się innym.  Zaakceptowały swoje słabości.  Nie siedzą i nie czekają na szczęście. Realizują marzenia, zarażają uśmiechem i energią. Wiedzą, że siła, energia i kobiecość płyną ze środka. Mają na swoim koncie doświadczenia, porażki i sukcesy. Są autentyczne. Korzystają ze swojej intuicji, Przestały się szarpać ze sobą! Doceniły siebie, zaakceptowały, pokochały.

Be!bag

Torba mojego projektu

Kocham torby, torebki, torebunie. Nie mam ich wiele, ale z każdą z tych, które mam wiąże się jakaś historia, chwila czy wspomnienie. Podobnie jest moją Be!bag. Potrzebowałam pojemnej, wytrzymałej torby, w której zmieszczę wszystko to, co kobieta musi mieć w torebce (czyli wszystko :-)) plus laptop, ipad, notes, notatnik, jeszcze jeden notes… Krótko mówiąc worek bez dna. Worek! Be!bag to właśnie taki worek z uchami, do którego zmieści się wszystko i nawet jeszcze trochę miejsca zostanie. Dodatkowo jest wyposażony w odpinaną saszetę na drobiazgi i zewnętrzną kieszeń na co się tam chce.
Pasuje do wszystkiego.

Be!pink

Różowy kolor symbolizuje kobiecość, jest też swego rodzaju manifestem oznaczającym solidarność ze wszystkimi, którzy przechodzą przez raka. Cały miesiąc październik stoi pod znakiem raka piersi i akcji związanych z tą chorobą. Specjalnie na tę okazję przygotowałam limitowaną kolekcję koszulek Be!pink, z których 30%  dochodu zostanie przeznaczony na fundację Rak’n’roll.