Trener

„Gdybym mogła być mężczyzną  w jeden dzień, pewnie byłabym Supermenem- tyle o kobietach wiem, jestem jedną z nich…” Piosenka Kayah idealnie oddaje relacje i emocje jakie tworzą się podczas treningów.  Jestem łodzią, lustrem, listonoszem i wielbicielem- dokładnie jak w piosence. 

Byłam trenerem personalnym zanim stało się to modne. I coachem, choć nie wiedziałam nawet, że tak to się nazywa. 


Trenuję głównie z kobietami i wiem o nich prawie wszystko. Robię to codziennie, nieprzerwanie  od prawie 20 lat. Mam w tym olbrzymie sukcesy, doświadczenie, wiedzę i umiejętności. 
Łączę trening ciała z treningiem umysłu. Wspieram, inspiruję, pocieszam, kiedy trzeba opieprzam a innym razem mocno przytulam. 
Swoim życiem, pasją i działaniami udowadniam, że nie ma rzeczy niemożliwych. Mam 43 lata i kawałek życia za sobą, doświadczenia, porażki, sukcesy- jak każda z kobiet, dlatego zrozumiem Cię tak dobrze, jak mało kto. I nigdy nie będę oceniać!

Zapewniam absolutną intymność, salę do treningów gdzie jesteś tylko TY i ja. Bez gapiów i loży szyderców spoglądających i komentujących Twój wygląd, strój i trening- jak to jest na zwykłych siłowniach i w klubach fitness.  

Wierzę w piękno i potencjał każdej kobiety, niezależnie od wieku, wyglądu, kondycji i potrafię go wydobyć.  Zmiana- to to, co fascynuje mnie w pracy trenera i coacha najbardziej. Robię to co kocham. Zarażam energią, uśmiechem, optymizmem. 

Uważam, że bycie kobietą jest cudowne.  Kiedy jesteś młoda masz niewiarygodną energię, entuzjazm i żywiołowość. Kiedy jesteś dojrzała, oprócz energii i żywiołowość, masz na swoim koncie dodatkowo niepowtarzalną historię, która sprawia, że jesteś wyjątkowa! 
Powtarzam Wam bez końca: Młodość jest cudowna! Dojrzałość jest sexy!  Dojrzałość to atut! Siła jest kobietą! Kobiecość jest siłą! Bycie kobietą jest wspaniałe!

Ps. Kiedy przekroczysz próg mojej sali, nigdy już nie będziesz taka sama… to nasza tajemnica, nie mów o tym nikomu. 

coach i mentor

Mam twardą rękę, ale dotyk motyla

Mam twardą rękę, ale dotyk motyla. 
Jako coach zmieniam ludzi, wspieram, daję siłę, energię, emocje i uśmiech. 

Jeśli chcesz ze mną odkryć własne ja lub dokonać najtrudniejszego– zmiany, musisz wiedzieć, że mam twardą rękę ale dotyk motyla. Podczas sesji coachingowych pomogę Ci wyzwolić Twoją kreatywność, sprecyzować plany życiowe, osobiste, osiągnąć cele a także zmotywować do pracy nad sobą. Aktywnie słucham, zadaję pytania, dzielę się swoimi obserwacjami i wiedzą. Poza tym wzmacniam Twoje mocne strony, inspirując do działania, podejmowania decyzji i odkrywania swojego potencjału. Dzięki life coachingowi ze mną  odnajdziesz równowagę,  radości i satysfakcję z życia. 

Podczas sesji określasz wartości, którymi kierujesz się w życiu i zgodnie z nimi postępujesz  na co dzień.

Metamorfoza a co za tym idzie wzrost pewność siebie, świadomość swoich możliwości i potrzeb,  akceptacja, energia do działania to wszystko osiągam ze swoimi klientami. Żeby proces przemiany był trwały musisz osiągnąć harmonię pomiędzy ciałem a umysłem. Sam proces treningowy kończy się sukcesem, zmianami nawyków, poprawą zdrowia i samopoczucia, ale żeby był długofalowy musisz dokonać zmiany w sposobie myślenia, nawykach, priorytetach. Dlatego często proponuję swoim klientom łączenie treningów  z sesjami coachingowymi. To najskuteczniejszy sposób na zmianę. Trwałą zmianę. 

inicjatorka i
pomysłodawczyni

„…cycki są fajne!”

Jestem trenerem, coachem, biologiem.


Zdobyłam dziesiątki certyfikatów potwierdzających moje kwalifikacje. 
W 2016 roku zdobyłam prestiżowy tytuł Menedżer Roku Branży Fitness. 
Prawie 20 lat prowadzę zajęcia grupowe oraz treningi indywidualne. Mam sukcesy i doświadczenie w pracy dla ponad 130 klientów, przeprowadziłam blisko 40 tysięcy godzin treningów grupowych i personalnych. Trenuję od lat z osobami zdrowymi, sprawnymi, przygotowującymi się do sportowych wyzwań lub pragnących osiągnąć wymarzoną sylwetkę. Trenuję również  z osobami po chorobie nowotworowej, z chorymi na astmę, cukrzycę, nadciśnienie, chorobami tarczycy. Prowadzę również treningi dla kobiet w ciąży. Jako  trener zmieniam ludzi i ich życie. Daję im pewność siebie, potwierdzenie atrakcyjności, dobre emocje i siłę. Moje kompetencje potwierdzają lata doświadczeń i zgromadzona wiedza. 

W marcu 2017 zostałam uznana, najbardziej rozpoznawalną kobiecą markę fitness – „ Marka jest kobietą”


W 2010 roku stworzyłam w Chrzanowie pierwsze i jedyne takie miejsce, gdzie praca nad ciałem łączy się z pracą nam umysłem, edukacją, szkoleniami i niezwykłymi eventami. To tu powstają przyjaźnie i długoletnie relacje. Pogaduchy, wypady na zakupy i kawę to standard. Zainicjowałam akcje edukacyjne i społeczne w Chrzanowie: Odchudzamy Chrzanów, Spacer po zdrowie, „Cycki są fajne”– profilaktyka raka piersi, Moja Przemiana – Metamorfozy. 
Gościłam na antenie telewizji TVN w programach dotyczących metamorfoz ciała i umysłu jako trener prowadzący swoich podopiecznych do wymarzonej sylwetki lub przygotowujący ich do sportowego wyzwania- wyprawy w Himalaje.